Sukcesy naszych uczniów

W styczniu odbył się międzyszkolny konkurs plastyczno - literacki "OPOWIEŚCI MOJEJ BABCI, DZIADKA" skierowany do uczniów klas I - III. Jego celem było między innymikształtowanie poczucia więzi rodzinnej, rozwijanie zainteresowań jak i integracja środowiska szkolnego i lokalnego. Uczennica klasy II, JULIA ZAJCZYK została wyróżniona za napisanie wiersza o babci i dziadku.  Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział i drobne upominki.

13 marca 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbył się III Matematyczny Konkurs o Tytuł Super Matematyka. Uczestnicy konkursu musieli poradzić sobie z zadaniami o różnej skali trudności. Uczeń klasy II, MACIEJ MIELESZKO doskonale poradził sobie nawet z tymi najtrudniejszymi zadaniami i zdobył tytuł SUPER MATEMATYKA wśród klas II. ZUZANNA CZABATOROWICZ, uczennica kl. I również zmagała się z zadaniami konkursowymi. Dziewczynka zdobyła III miejsce w konkursie.

Konkurs zakończono uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów dla uczestników oraz podziękowań dla członków komisji konkursowych.Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe  a pozostali uczestnicy upominki i słodki poczęstunek.

16 03 2013 r. w Zespole Szkół Integracyjnych w Sokółce odbył się II Międzyszkolny Konkurs Pięknego Pisania :MISTRZ KALIGRAFII". Celem konkursu było propagowanie wśród uczniów kaligrafii, czyli sztuki pięknego pisania. W konkursie brały udział dwie uczennice z klasy II naszej szkoły - Julia Zajczyk oraz Natalia Horczak. Julia Zajczyk została wyróżniona za piękne pisanie i otrzymała nagrodę książkową i inne upominki. Wszyscy  uczestnicy konkursu zostali przyjęci do KLUBU KALIGRAFA i otrzymali drobne upominki.