MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO - LITERACKI O BABCI I DZIADKU

W piątek, 14 lutego 2014 r rozstrzygnięty został III Międzyszkolny Konkurs Plasyczno - Literacki "Opowieści mojej babci, mojego dziadka" organizowany przez ZSI w Sokółce. Nasi uczniowie chęnie podjęli trud wykonania prac plastycznych i stylistycznych, by wyrazić swą miłość i oddanie dla najbliższych osób - babć i dziadków. Prace na konkus wykonali: Patrycja Stankiewicz z oddz. przedszkolnego, Oliwia Borys i Maeusz Czajkowski z Zespołu Wychowania Przedszkolnego, Elżbieta Łowczecka z klasy II, oraz Julia Taudul, Julia Zajczyk, Maciej Mieleszko i Aleksandra Rabiczko z klasy III. Ich wysiłek został nagrodzony. Miłą niespodzianką było zajęcie II miejsca w kategorii prac plastycznych 3 - 4 latków przez uczennicę Zespołu - Oliwię Borys. Nagrodzona dziewczynka i wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.