23 sierpnia 2016 11:13 | Aktualności

Dowóz dzieci do szkoły w roku szkolnym 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 uczniów Szkoły Podstawowej w Malawiczach Dolnych oraz gimnazjalistów z naszego rejonu dowozić będzie do szkoły firma MPJ Transport Józef Bałakier, Paweł Ragiel sp.j.  W związku z połączonym dowozem na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego  1 września 2016r. uczniowie będą dowiezieni bezpośrednio do szkoły na godz. 9.00. Nie będzie zapewniony transport na mszę w kościele w Kundzinie. W związku z tym rodziców zainteresowanych udziałem we mszy św. prosimy o indywidualne dowiezienie dzieci do kościoła.

Dowóz dzieci do szkoły podstawowej będzie odbywał się według trasy z poprzednich lat i w takich samych godzinach. Początek dowożenia dzieci 1 września od godziny 7.55 w Bohonikach.