11 września 2016 16:31 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Po długich wakacjach,   pierwszego września o godzinie 9:00 uczniowie naszej szkoły uroczyście powitali nowy rok szkolny 2016/2017.Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Dyrektor Szkoły p. Agnieszka Iłenda powitała wszystkich przybyłych uczniów,  nauczycieli i rodziców.  Szczególnie serdecznie powitała najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole i uczniów klasy pierwszej. Dyrektor Szkoły życzyła wszystkim dobrego roku szkolnego 2016/17 - wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, zaufania, aby przebywanie w naszej szkole sprawiało dużo przyjemności. W szczególności nauczycielom niegasnącego zapału, dużo cierpliwości, sił w pokonywaniu trudności i satysfakcji ze współpracy z uczniami; uczniom nowych pięknych doświadczeń, sił do realizacji swoich pasji i zainteresowań, wytrwałości  w realizacji celów,  powodzenia; rodzicom i opiekunom cierpliwości i konsekwencji w trudnym wychowywaniu swoich  dzieci i wiele radości z ich osiągnięć.