13 października 2016 13:48 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13.10.2016 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Mimo że w tym dniu zajęcia lekcyjne odbywały się zgodnie z planem, to atmosfera w szkole była niecodzienna. Odświętnie ubrani uczniowie z kwiatami czekali na swoich wychowawców i nauczycieli, aby złożyć im najlepsze życzenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy IV i V przygotowana pod kierunkiem p. Urszuli Gremza. Artyści pięknie wyrecytowali słowa podziękowania i uznania dla codziennej trudnej pracy pedagogów.  Po zakończonej akademii uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania, wręczyli symboliczne upominki. Następnie Pani Dyrektor Agnieszka Iłenda odczytała list Rzecznika Praw Dziecka i złożyła życzenia wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom i innym pracownikom ośwaiaty.

W dowód uznania, jak co roku nagrodziła kilku nauczycieli i pracowników obsługi za osiągnięcia oraz zaangażowanie w życie szkoły. Wyróżnieni zostali: p. Piotr Zaręba, p. Bożena Dziemian p. Dorota Nowosada oraz p. Lucyna Słyż – Rochalska i p. Jarosław Rochalski.

Pani Dyrektor wspomniała również o nagrodzie Burmistrza, którą w tym roku otrzymała p. Ewa Ancypo i osobiście odebrała przyznane wyróżnienie z rąk Pani Burmistrz Sokółki.

Dziękujemy nauczycielom za wszelki trud podejmowany w kształtowanie młodego pokolenia!