28 października 2016 16:15 | Aktualności

STRRRRASZNA IMPREZA W NASZEJ SZKOLE

Dziś naszą szkołę odwiedziły najstraszniejsze stwory, jakie tylko można sobie wyobrazić. Były tu zombie, wampiry, duchy, szkieletory, wiedźmy i wiele innych. Zabawę z okazji Halloween zorganizowali członkowie Samorządu Uczniowskiego pod przewodnictwem Julii Zajczyk (kl. VI). Cały samorząd ciężko pracował, aby sala wyglądała, jak najbardziej halloweenowo, oraz, aby nie zabrakło atrakcji w trakcie imprezy. Uczniowie mogli wziąć udział w charakterystycznych dla Halloween konkurencjach i grach. Odbył się także konkurs na najstrrrraszniejsze przebranie. Po obradach jury w składzie: p. Bożena Dziemian, p. Dorota Nowosada, p. Dorota Horczak, wyłonione zostały zwyciężczynie: miejsce I- Elżbieta Łowczecka (kl. V), miejsce II- Natalia Horczak (kl. VI), miejsce III- Marysia Borys (kl. III). Panie z jury doceniły też inne przebrania. Każdy, kto z ochotą brał udział w zabawach mógł liczyć na nagrodę w postaci słodkiego upominku.

Zabawa była przednia! Do następnego roku!

HAPPY HALLOWEEN! :)