25 listopada 2016 16:33 | Aktualności

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Miś ma w oczach szklane kulki, po to misiem jest,

żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz.

Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,

żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez.”

Pluszowe misie-miękkie, miłe w dotyku są ulubieńcami wszystkich dzieci. Od 100 lat towarzyszą dzieciom na całym świecie. Pocieszają, dodają otuchy i są jedną z najważniejszych przytulanek dla maluchów. Jednak, kiedy człowiek dorasta również znajduje w swoim życiu chwile, kiedy bliskość i miękkość pluszowego misia pomaga przetrwać trudne chwile.

Ta, jedna z najpopularniejszych zabawek obchodzi swoje święto  25 LISTOPADA i dlatego w tym dniu nie mogło ich zabraknąć w naszej szkole. Dlatego wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuścili swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z uczniami do szkoły. W klasach  zrobiło się kolorowo i „misiowo". Pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie przerw i na lekcjach.

Uśmiech i zadowolenie jaki rysował się w tym dniu na twarzach dzieci - to najlepsze podsumowanie zorganizowanej imprezy.