05 grudnia 2016 16:33 | Aktualności

WKRÓTCE ŚWIĘTA - konkurs plastyczny

Na przełomie listopada i grudnia odbył się w naszej szkole I etap konkursu plastycznego WKRÓTCE ŚWIĘTA.

Celem konkursu było:

- kultywowanie tradycji świat Bożego Narodzenia

- prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dziecięcej

- stworzenie możliwości powszechnego udziału dzieci i młodzieży uzdolnionej w dziedzinie sztuk plastycznych w konfrontacji z rówieśnikami

- poszukiwanie nowych środków wyrazu, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych

- inspirowanie dzieci do aktywności twórczej.

Warunkiem udziału w konkursie było samodzielne wykonanie  pracy  plastycznej z wykorzystaniem materiałów naturalnych i tradycyjnych form zdobniczych. Swoje prace do konkursu zgłosiło 23 uczniów z klas I – VI oraz z oddziału przedszkolnego.

Do dalszego,  międzyszkolnego etapu konkursu zakwalifikowały się prace następujących uczniów:

Maja Taudul – odział przedszkolny (5 lat)

Julia Stankiewicz - odział przedszkolny (5 lat)

Sebastian Arciuch – klasa II

Zuzanna Horczak – klasa II

Magdalena Horczak – klasa II

Oliwia Borys – klasa II

Filip Zajczyk – klasa II

Maria Borys – klasa III

Patrycja Stankiewicz – klasa III

Piotr Horczak – klasa IV

Julia Zajczyk – klasa VI

Julia Taudul – klasa VI

Mateusz Waleszczyk – klasa VI

Aleksandra Rabiczko - klasa VI

Prace pozostałych uczniów zostaną wywieszone na gazetce  na szkolnym korytarzu.

Wszystkim uczniom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a tym, których prace przeszły do następnego, II etapu serdecznie gratulujemy.