06 grudnia 2016 16:31 | Aktualności

OLIMPIJKA O TYTUŁ BURMISTRZA SOKÓŁKI

Dziś w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbyły się międzyszkolne zawody sportowe, w których brali udział także nasi uczniowie klasy II i III.

Na początku wydarzenia burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska podziękowała szkołom za chęć wzięcia udziału w imprezie. Zaznaczyła również, że Olimpijka wypadła w wyjątkowy dzień i to właśnie z okazji Mikołajek każdy uczestnik otrzymał po czekoladowym Mikołaju z rąk pani burmistrz, Ewy Kulikowskiej.          Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach: klas pierwszych, klas drugich i klas trzecich, a ich poziom był bardzo wysoki.  Młodzi sportowcy rywalizowali w sześciu konkurencjach. Z trybun żywiołowo dopingowali zawodników ich kibice. Sportowe emocje udzieliły się niemal każdemu, w hali sportowej aż dudniło od głośnego dopingu.

Ostateczny wynik rywalizacji dla naszych reprezentantów przedstawia się następująco:

Klasa II – piąte miejsce

Klasa III – szóste miejsce

Nagrodą były dyplomy oraz słodkie upominki.