06 grudnia 2016 16:53 | Aktualności

MIKOŁAJKI

6 grudnia – jak dobrze wiecie
Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie.
I każde dziecko prezent dostanie.

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane w pięknych mikołajkowych czapkach. Uczniowie obdarowywali się nawzajem upominkami, losując wcześniej wybraną osobę z klasy. W tym dniu każdy miał więc coś słodkiego ze sobą i każdy był obdarowany prezentem.

To był fajny, ciekawy dzień. A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu, … A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!!!