18 stycznia 2017 15:45 | Aktualności

ZABAWA CHOINKOWA

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się we środę 18 stycznia, na którą czekali z wielką niecierpliwością wszyscy uczniowie. Tego dnia korytarz szkolny zamienił  się w salę balową. Przy błysku dyskotekowego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów wszyscy bawili się doskonale. Odbyło się też wiele konkursów. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Główną atrakcją okazało się jednak przybycie Świętego Mikołaja, który wręczając prezenty usłyszał piękne piosenki i wiersze wyrecytowane przez uczniów.

Dobra muzyka, poczęstunek oraz różnego rodzaju  konkursy sprawiły, że wszyscy tego dnia bawili się znakomicie.

Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że zabawa była bardzo udana, szkoda tylko, że następna aż za rok.