15 marca 2017 16:33 | Aktualności

Występy artystów z cyrku SZOK

Dnia 15.03.2017 r. mieliśmy niebywałą okazję wzięcia udziału w spotkaniu z artystami cyrkowymi. Swój program zaprezentował cyrk SZOK. Występy obejrzały dzieci przedszkolne, uczniowie a także rodzice i dziadkowie. Dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność. Wszyscy bawili się doskonale. Gdy  miny oglądających zbytnio poważniały, na scenę wkraczał przesympatyczny i niezwykle zabawny klaun.

Dużą atrakcją było pojawienie się żywego węża, który spokojnie spoczął na rękach odważnych dziewczynek i chłopców oraz na ramionach naszej dzielnej pani Doroty Mackiewicz. To było naprawdę "szokujące" przeżycie! Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie. Uczniowie pełni radosnych doznań na zakończenie mogli zakupić cyrkowe rekwizyty.
Atrakcji było co niemiara!