26 maja 2017 16:50 | Aktualności

DZIEŃ MATKI

MAMUSIA JEST JAK SŁOŃCE!

Taki napis w otoczeniu pięknych kwiatów witał Mamy naszych uczniów, które 26 maja przybyły do naszej szkoły, aby wspólnie przeżywać to piękne święto. Pani dyrektor Agnieszka Iłenda witając przybyłych rodziców i nauczycieli rozpoczęła oficjalną część uroczystości. Złożyła wszystkim Mamom serdeczne życzenia, życząc zebranym Mamom zdrowia, uśmiechu, radości i zadowolenia ze swoich pociech.  Ze swoim programem przygotowanym specjalnie na tę okazję wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką p. Doroty Nowosada. Występ małych aktorów, zadeklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u mam ogromne wzruszenie. Wszystkie mamy były zachwycone występami swoich pociech. Uśmiech na ich twarzach oraz gromkie brawa świadczyły o radości. Niespodzianką dla mam były upominki, które dzieci wykonały własnoręcznie. Całusom i życzeniom nie było końca, a piosenka „Sto lat” rozbrzmiewała w sercach jeszcze przez długi czas. Nie zabrakło także wspólnego poczęstunku. W tak miłej, serdecznej atmosferze czas minął szybko. Dla dzieci było to wielkie przeżycie, dzięki któremu poczuły się ważne, zdolne i mogły być dumne ze swoich mam i siebie.