23 czerwca 2017 14:19 | Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016 / 2017. Jednak nim uczniowie otrzymali świadectwa, wzięli udział we Mszy Świętej w kościele w Kundzinie. Kolejnym punktem uroczystości była akademia, na której Pani Dyrektor  dokonała podsumowania całego roku szkolnego. Dziękowała rodzicom za współpracę, podsumowała ważniejsze wydarzenia i konkursy, które odbyły się w naszej szkole. Następnie  wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Swoją obecnością zaszczycił nas też Radny Rady Miejskiej w Sokółce – Karol Puszko, który wręczył nagrody najlepszym uczniom naszej szkoły za osiągnięcia sportowe.

Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

Życzymy więc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji !