04 września 2017 17:06 | Aktualności

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Za nami dwa miesiące wspaniałych, beztroskich wakacji. Dziś, 4 września nadszedł czas powrotu i spotkania. Choć dzień ten przywitał wszystkich uczniów deszczową pogodą, to na szkolnym korytarzu  panowała  gorąca atmosfera, gdzie uroczyście zainaugurowano rok szkolny 2017/2018. Corocznie ta uroczystość jest wyjątkowo ważna dla uczniów klas pierwszych i czwartych, a w tym roku także dla uczniów klas siódmych, którzy wstępują w nowy etap nauki. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Dyrektor Szkoły p. Agnieszka Iłenda  powitała wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli, rodziców i  pracowników szkoły. Dyrektor życzyła wszystkim dobrego roku szkolnego 2017/18 - wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, zaufania, aby przebywanie w naszej szkole sprawiało dużo przyjemności.