13 października 2017 20:49 | Aktualności

który wprowadza

do wielkiego ogrodu

odkrywania świata”

13.10.2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Mimo, że w tym dniu zajęcia lekcyjne odbywały się zgodnie z planem, to atmosfera w szkole była niecodzienna. Odświętnie ubrani uczniowie z kwiatami czekali na swoich wychowawców i nauczycieli, aby złożyć im najlepsze życzenia. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice. Program artystyczny zaprezentowali uczniowie  klasy czwartej i piątej, wspaniale przygotowany przez swoją wychowawczynię Urszulę Gremza. Na zakończenie uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i wręczyli piękne kwiaty.

W dowód uznania, jak co roku Pani Dyrektor nagrodziła za osiągnięcia dydaktyczne oraz zaangażowanie w życie szkoły następujących nauczycieli:

Panią Ewę Ancypo, Dorotę Mackiewicz,  Dorotę Nowosada oraz Panią woźną – Lucynę Słyż – Rochalską.