24 listopada 2017 18:02 | Aktualności

ANDRZEJKI

23 listopada w naszej szkole obchodziliśmy andrzejki, dzień wróżb i zabaw.  Zabawę zaplanowali i zorganizowali członkowie  Samorządu Uczniowskiego, którzy pracują pod opieką pani Urszuli Gremza.   Przedstawiciele starszych klas wcielili się w role wróżbitów i przygotowali stoiska  z wróżbami. Wszystkie pomysły okazały się bardzo ciekawe. Dzieci, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowały wróżby przepowiadające przyszłość, a także tańczyły i bawiły się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki.

Całość spotkania umilił przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zabawa była więc pełna atrakcji i przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal.