28 grudnia 2017 16:06 | Aktualności

SPOTKANIE OPŁATKOWE

W dniu 22 grudnia 2017 r. odbyło się w naszej szkole  świąteczne spotkanie opłatkowe. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor. Powitała przybyłych gości- zastępcę burmistrza Sokółki Adama Kowalczuka, proboszcza parafii w Kundzinie - księdza Wiesława Wojteczko i radnego RM w Sokółce Karola Puszko oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Najstarsi uczniowie przygotowali dla nas wiele informacji na temat  tradycji Świąt Bożego Narodzenia, a także tradycji występujących w naszych domach.

Następnie wszyscy połamaliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy przy suto zastawionym stole, na którym królowały wigilijne potrawy przygotowane przez naszych rodziców.  Świąteczna atmosfera spotkania, uzupełniona piękną dekoracją sprawiła, że wszyscy poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia.

Wszyscy na kilka dni pożegnaliśmy szkołę, by czekać na "pierwszą gwiazdkę" w swoich rodzinnych domach, a do szkoły wrócić już w Nowym 2018 Roku.

Przy jednym stole zasiedli wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni naszej szkoły.