19 stycznia 2018 17:47 | Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„ Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba.

Babcia, mama, wnuczka inaczej się nie da.

Dziś Wam dziękujemy nasi przyjaciele,

Tobie Babciu, Dziadku pomyślności wiele .”

19 stycznia 2018 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie naszych uczniów. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Na wstępie uroczystości  Pani Dyrektor – Agnieszka Iłenda przywitała wszystkich ciepłymi, serdecznymi słowami i złożyła życzenia przybyłym Babciom i Dziadkom. Następnie przekazała głos naszym małym aktorom, zapraszając wszystkich do wysłuchania życzeń oraz wyrazów miłości i wdzięczności w postaci wierszy i piosenek. Podczas prezentowanego przez uczniów klasy I i dzieci z oddziału przedszkolnego programu słowno – muzycznego, nie obyło się bez braw, uśmiechów i ukradkiem ocieranych łez. Część artystyczna zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom laurek oraz drobnych upominków wykonanych  samodzielnie przez ich wnuczęta. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem i zaproszeni do wspólnej zabawy. Babcie i Dziadkowie, bawili się doskonale wspólnie ze swoimi wnuczętami i obecnymi nauczycielami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem dziękując za miło spędzone chwile.