19 czerwca 2019 15:32 | Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca br. uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęła się mszą św. w kościele parafialnym w Kundzine. Następnie wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice i przybyli goście zebrali się na szkolnym korytarzu,  gdzie odbyła się uroczysta akademia. Pani Dyrektor Agnieszka Iłenda przedstawiła zgromadzonym krótkie podsumowanie całego roku szkolnego. Podziękowała rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za całoroczną współpracę i działania na rzecz szkoły. Uczniom pogratulowała osiągnięć dydaktycznych i promocji do klas programowo wyższych. Życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji. Wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce. W tym dniu wszyscy przeżywaliśmy jeszcze jedno ważne wydarzenie  nie tylko ze względu na swój wyjątkowy  charakter, ale również na to iż mieliśmy szczególną okazję pożegnać w tym dniu pierwszych od dawna absolwentów klasy ósmej. W życiu tych młodych ludzi był to szczególny moment, ponieważ otworzyły się przed nimi  nowe perspektywy oraz możliwości.  Ósmoklasiści w ramach podziękowania wręczyli radzie pedagogicznej drobne upominki. Swojego wzruszenia nie ukrywała również wychowawczyni klasy Pani Dorota Mackiewicz.

Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom.

Pora schować plecaki, odłożyć książki. Zacznijmy cieszyć się wakacjami - czasem wypoczynku, wycieczek i wypraw w nieznane! Radujcie się zachłannie wakacjami, abyście we wrześniu wrócili do szkoły naładowani zapałem i energią do poznawania świata.