18 października 2019 10:58 | Aktualności

PASOWANIE NA UCZNIA

18 października 2019 roku, troje uczniów klasy pierwszej miało swoje święto. Był to bardzo ważny dzień w ich życiu, ponieważ od tej chwili stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Na ten szczególny moment czekali z niecierpliwością i drżeniem serca od początku roku szkolnego.

Zanim nastąpiła podniosła chwila ślubowania i pasowania, pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, recytatorskie i wokalne. Udowodnili, że potrafią śpiewać i recytować wiersze.

Po emocjonujących chwilach, nadszedł moment na najważniejszą część uroczystości – pasowanie na ucznia naszej szkoły. W niezwykle podniosłej atmosferze,  ślubowali być dobrymi uczniami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor – Agnieszka Iłenda dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.

Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali dyplomy i inne upominki, przygotowane przez wychowawczynię – panią Martę Borewicz.

Pierwszaczki były bardzo zadowolone i miło zaskoczone podarunkami oraz życzeniami sukcesów. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy oraz samych radosnych dni w murach naszej szkoły.

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za pomoc  i zaangażowanie w przygotowanie tej ważnej dla ich dzieci uroczystości.