28 listopada 2019 13:55 | Aktualności

ANDRZEJKI

28 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa klas młodszych przygotowana przez Samorządu Szkolny. Dzieci bawiły się przy wesołej i skocznej muzyce. Całą imprezę prowadziły przedstawicielki Samorządu Szkolnego – Zuzanna Czabatorowicz, Magdalena Ignatowicz oraz Maria Borys. Prowadzące organizowały wspólne konkursy, tańce i zabawy. Były serduszka z imionami, losy wróżące przyszły zawód, jak i inne wróżby andrzejkowe. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili.  Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Z radością można było obserwować, jak wspólnie potrafią się bawić przedszkolaki z uczniami starszych klas.