16 stycznia 2020 18:25 | Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„ Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba.

Babcia, mama, wnuczka inaczej się nie da.

Dziś Wam dziękujemy nasi przyjaciele,

Tobie Babciu, Dziadku pomyślności wiele .”

16 stycznia 2020 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klas 0-III. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli  bardzo licznie. Dziadków przywitała pani Dyrektor Agnieszka Iłenda składając im serdeczne życzenia.Uczniowie klas 0 – III , pod kierownictwem pani Ewy Ancypo przygotowali program artystyczny, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci recytowały wiersze, pięknie tańczyły i śpiewały piosenki. Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój,  pojawiły się także łzy wzruszenia. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i miłymi, wykonanymi przez siebie upominkami.  W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.