06 września 2020 16:57 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

W dniu 1 września nasza szkoła tak jak wiele innych rozpoczęła nowy rok szkolny 2020/2021. Po kilkumiesięcznej przerwie i miesiącach nauki zdalnej uczniowie i nauczyciele powrócili do szkół i swoich codziennych obowiązków. Obchody tej uroczystości wyglądały w tym roku jednak nieco inaczej niż zazwyczaj. Tym razem spotkaliśmy się w swoich klasach z wychowawcami zgodnie z zachowaniem podwyższonego reżimu sanitarnego oraz wytycznych GIS i MEN. Wracamy do nauki stacjonarnej, jednak ze względu na sytuację epidemiczną, całą społeczność naszej szkoły obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa oraz reżim sanitarny na terenie całej placówki. Mimo wielu obaw i niewiadomych, zarówno uczniowie jak i nauczyciele z optymizmem rozpoczynają naukę w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim powodzenia i szczególnie serdecznie witamy wśród społeczności szkolnej uczniów klasy pierwszej.