14 października 2020 08:50 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, to tak naprawdę święto nie tylko pedagogów, ale również uczniów i wszystkich osób związanych z oświatą. W tym roku, z uwagi na wyjątkowe okoliczności, nie było w naszej szkole tradycyjnego apelu. Samorząd Uczniowski przygotował jednak niespodziankę dla nauczycieli - konkurs polegający na rozpoznaniu swojego portretu. Wbrew pozorom, nie było to łatwe zadanie, ponieważ portrety namalowali uczniowie. Zabawy i śmiechu było mnóstwo! Prace młodych artystów zachwyciły pedagogów, którzy również przygotowali uczniom niespodziankę - film, dostępny na szkolnym profilu na Facebooku.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom oświaty, uczniom i ich rodzicom życzymy dużo zdrowia, siły i wytrwałości oraz wielu sukcesów.

A. Grynczel