15 października 2020 21:11 | Aktualności

PASOWANIE NA UCZNIA

Dzień 15 października był wyjątkowym i ważnym dniem dla naszych najmłodszych uczniów. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. W tym roku, ze względu na pandemię uroczystość odbyła się tylko z udziałem uczniów klasy pierwszej i ich rodziców z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Pasowanie  to jedno z najważniejszych wydarzeń w szkolnym życiu pierwszoklasisty. Od tego dnia każde dziecko czuje się już prawdziwym uczniem, czyli pełnoprawnym członkiem szkolnej rodziny.
Uczniowie klas pierwszych ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania.
Pani Dyrektor Agnieszka Iłenda poprzez dotknięcie dużym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka  zamieniała go w prawdziwego ucznia.  Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.