19 marca 2013 15:36 | Komunikaty

ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLA

Zapisy dzieci do przedszkola przy Szkole Podstawowej w Malawiczach Dolnych na rok szkolny 2013/1014, odbędą sę w dniach:

25 marca 2013 r. (poniedziałek) - w godz. 8.00 - 13.30

26 marca 2013 r. (wtorek) - w godz. 8.00 - 12.30

Dzieci 5- i 6- letnie od września będą spełniały obowiązek rocznego przygotowania przedzkolnego w oddziale przedszkolnym. Jeśli dziecko będzie spełniać ten obowiązek w innej placówce, lub przebywa za granicą, rodzice proszeni są o przesłanie informacji na ten temat do dyrekcji Szkoły Podstawowej w Malawiczach Dolnych. Złożenie informacji dotyczy również rodziców planujących zapisanie dziecka do klasy pierwszej.

Zapisy dzieci 3- i 4- letnich do Zespołu Wychowania Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Malawiczach Dolnych na rok szkolny 2013/2014 odbędą się w tym samym terminie. Liczba dni i godzin zajęć zespołu zależeć będzie od liczby zapisanych dzieci.

Prosimy o zgłoszenie się z danymi dziecka do nauczyciela oddziału przedszkolnego - p. Doroty Nowosada w jednym z podanych terminów.